Plato Típico (7.x-4.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Welcome
pt: Bem-vindo

en: @drupal installation complete
pt: A instalação do @drupal está terminada

en: Set up translations
pt: Configurar traduções

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pt: Reveja as mensagens acima antes de visitar <a href="@url">o seu novo site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pt: <a href="@url">Visite o seu novo site</a>.

en: On-page translation and sharing
pt: Tradução e partilha na própria página

en: Enable on-page translation input
pt: Ativar a trdução na própria página

en: Share translations submitted with localize.drupal.org
pt: Partilhar traduções enviadas com o localize.drupal.org
