Platon (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Highlighted
hu: Kiemelt
