Platon (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
