Platon (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
