Platon (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: First sidebar
az: Birinci yan panel
