Platon (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
