Platon (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: First sidebar
fil: Unang baras sa gilid

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
