Platon (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
