Platon (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
