Platon (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
