Platon (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu
