Platon (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
