Platon (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم
