Platon (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
