Platon (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Highlighted
be: Выдзелены
