Platon (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト
