Platon (7.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Highlighted
ar: مبرز
