Platon (7.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Search Box
da: Søgefelt

en: Highlighted
da: Fremhævet
