Platon (7.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
