Platon (7.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
