Platon (7.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
