Platon (7.x-1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat
