Platon (7.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
