Platon (7.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud
