Platon (7.x-1.0-beta7) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Search Box
fr: Champ de recherche

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: welcome @user
fr: bienvenue @user
