Platon (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas
