Platon (7.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
