Platon (7.x-1.0-beta7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado
