Platon (7.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Search Box
ru: Блок поиска

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
