Platon (7.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
