Platon (7.x-1.0-beta8) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Navigation
es: Navegación

en: First sidebar
es: Primera barra lateral

en: Second sidebar
es: Segunda barra lateral

en: Highlighted
es: Destacado
