Platon (7.x-1.0-beta8) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado
