Platon (7.x-1.0-beta8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto
