Platon (7.x-1.0-beta8) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato
