Platon (7.x-1.0-beta8) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots
