Platon (7.x-1.0-beta8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
