Platon (7.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Highlighted
ro: Evidențiat
