Platon (7.x-1.0-beta8) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Highlighted
sv: Framhävd
