Platon (7.x-1.0-beta8) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Search Box
uk: Поле пошуку

en: Highlighted
uk: Виділено
