Platon (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
