Platon (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Administration
bg: Администриране

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Calendar
bg: Календар

en: Forum
bg: Форум

en: Messages
bg: Съобщения

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
