Platon (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Available
ku: هەیە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
