Platon (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Calendar
nn: Kalender

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe
