Platon (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Read more
az: Ətraflı

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Messages
az: Mesajlar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Status message
az: Status mesajı
