Platon (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Help
fi: Ohje

en: Always
fi: Aina

en: Footer
fi: Alatunniste

en: logout
fi: kirjaudu ulos

en: login
fi: kirjaudu

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Forum
fi: Foorumi

en: Messages
fi: Viestit

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Available
fi: Saatavilla

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta
