Platon (7.x-3.10) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: register
pl: rejestracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Help
pl: Pomoc

en: Always
pl: Zawsze

en: Footer
pl: Stopka

en: Score
pl: Wynik

en: my account
pl: moje konto

en: logout
pl: wyloguj

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Messages
pl: Wiadomości

en: White
pl: Biały

en: Results
pl: Wyniki

en: No limit
pl: Brak limitu

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Questions
pl: Pytania

en: Passed
pl: Zdany

en: Available
pl: Dostępne

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Manage questions
pl: Zarządzanie pytaniami

en: Pass rate
pl: Wskaźnik zaliczeń

en: Status message
pl: Komunikat

en: Opens
pl: Rozpoczęte

en: Closes
pl: Zakończone

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Attempts allowed
pl: Dopuszczalna liczba podejść
