Platon (7.x-3.10) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Read more
sl: Preberite več

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: White
sl: Bela

en: Results
sl: Rezultati

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
