Platon (7.x-3.11) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
