Platon (7.x-3.12) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Header background
bo: མགོ་ཤོག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས།
