Platon (7.x-3.12) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Read more
he: קראו עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Score
he: ניקוד

en: logout
he: התנתקות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Forum
he: פורום

en: Duration
he: משך

en: Messages
he: מסרים

en: White
he: לבן

en: Results
he: תוצאות

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Questions
he: שאלות

en: Available
he: זמין

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Manage questions
he: ניהול שאלות

en: Status message
he: הודעת סטטוס
